Har du et prosjekt du ønsker å realisere eller har andre spørsmål? 

Kontakt oss i dag for en uforpliktende samtale om hvordan vi kan hjelpe deg.

Moldskred AS

Sjukenesstranda 52
6037 Eidsnes
Org.nr: 943 906 270

  70 17 79 40
  post@moldskred.no

Våre ansatte

Trygghet og styrke i et bredt tverrfaglig miljø

Sindre

Sindre Moldskred

DAGLIG LEDER

  926 80 699
  sindre@moldskred.no

Helge

HELGE MOLDSKRED

INGENIØR RIB

  926 09 952
  helge@moldskred.no

Dag

DAG TØRLEN

INGENIØR RIB

  917 95 824
dag@moldskred.no

Fred

FRED JARNES

INGENIØR PA

  922 59 559
fred@moldskred.no

Christer

CHRISTER LEPSØE

INGENIØR RIB

  938 13 235
christer@moldskred.no

Christoffer

CHRISTOFFER MO

INGENIØR RIB/VVS

  980 17 985
christoffer@moldskred.no

Jan-Arve

JAN ARVE SKOGTRØ

INGENIØR VVS

  952 65 711
  jan.arve@moldskred.no

Åste

ÅSTE KARINE HOLHJEM

SIVILARKITEKT

  993 72 154
aste@moldskred.no

Reidar

REIDAR RISTESUND

INGENIØR PA
PROSJEKTERINGSLEDER
BIM-KOORDINATOR

  920 13 912
reidar@moldskred.no

Sissel

SISSEL N. WALDERHAUG

KONTOR / REGNSKAP

  900 88 127
sissel@moldskred.no

Nils

NILS STRAND

BYGGEPLASSLEDER

  401 46 611
nils@moldskred.no

Ole-Andreas

OLE ANDREAS SULEBAKK

INGENIØR VVS

  924 47 166
ole@moldskred.no

André

ANDRÉ BAKKEVOLL STAVSENG

INGENIØR RIB

  482 25 877
andre@moldskred.no

Henrik

HENRIK STØYLEN

INGENIØR RIB

  977 41 075
henrik@moldskred.no

Arve

ARVE SÆVIK

BYGGESAK/UAVHENGIG KONTROLL

Martin

Martin eikrem

INGENIØR RIB

Kristina

KRISTINA MOLDSKRED

INGENIØR RIB